Скандальний соратник черкаського нардепа очолив обласний центр зайнятості

Помічника народного депутата України Олега Арсенюка призначили на посаду очільника Черкаського обласного центру зайнятості.

Мова про Олександра Джура, який раніше запам’ятався земельним скандалом, коли намагався забудувати пляж на території однієї із громад поблизу Черкас. Відповідну інформацію на своїй сторінці у фейсбук опублікувала очільниця національного центру зайнятості Юлія Жовтяк.

Відповідно до повідомлення Жовтяк, Джур був представлений колективу 23 серпня, у День прапора України, як новий очільник закладу. Попередній керівник Григорій Дендемарченко пропрацював у закладі 11 років. 

“Від початку війни і дотепер він (Джур) опікується питаннями внутрішніх переселенців, як черкащанин добре орієнтується в багатьох аспектах регіонального ринку праці. Тому сподіваюся на плідну співпрацю та результативність”, – зазначено у дописі столичної високопосадовиці.

До останнього Олександр Джур був офіційним помічником народного депутата від політичної сили “Слуга Народу” Олега Арсенюка та фактично супроводжував його у багатьох офіційних поїздках та на публічних заходах, про що свідчить велика кількість спільних світлин. Крім того, у 2020 році Джур сам балотувався до Черкаської обласної ради за списком партії “Слуга народу”, втім обраний не був. Тоді він не мав публічних посад та числився приватним підприємцем. Водночас на сторінці Джура у соціальних мережах зазначено, що він був заступником директора Черкаського облавтодора. 

Широкому загалу Джур може бути відомим за скандальною історією спроби забудови території пляжу в адміністративних межах села Свидівок, проти чого активно виступила місцева громада. Подія трапилася у 2021 році. Тоді на захист інтересу місцевих жителів приїжджав на той момент очільник обласної державної адміністрації Олександр Скічко і подія набула розголосу. В результаті Джур відмовився від планів забудови цієї ділянки.

Нині у намірах родини Джура у партнерстві з родиною самого Арсенюка забудова іншої ділянки на набережній  Дніпра, де планується зведення своєрідної бази відпочинку. Втім поки цей проєкт – на етапі планування. 

коментарі
3 Коментарі
  1. 8чел этих надо на фронт,а не за женщин прятатся!

  2. Таке гімно якесь непотопляєме. Як же вони остогидли всі оці тилові щурі.

  3. А як без лайливих слів та агресії?
    Коли до влади (наразі х…венької, але влади) долучається завдяки тещам останні мерзотники, ниці збочені харцизяки.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *