“Слуги” хочуть скасувати рішення виконавчого комітету, за яке самі ж голосували

На сесії міської ради депутати просять скасувати рішення виконавчого комітету від 12 січня “Про внесення змін до форми контракту з керівником комунального підприємства Черкаської міської ради”. 

Із таким проханням виступили представники партій “Слуга народу” Сергій Дудка та “Голосу” Надія Івашкова.

– Комунальні підприємства не мають бути об’єктом торгів. Через певні рішення, які можуть бути юридично не виправдані, може існувати тиск на КП, – наголосив Сергій Дудка.

Водночас Надія Івашкова зазначила, що таке рішення виконкому несе загрозу діяльності комунальних підприємств, керівників яких матимуть змогу звільняти через суб’єктивні причини.

– Це така міна уповільненої дії, яка може “шандарахнути”. Це рішення не відповідає засадам трудового законодавства, – говорить Івашкова. – Підставами для звільнення можуть бути фінансові показники. Аби це контролювати, ми можемо вимагати аудиту. І це будуть об’єктивні причини. А будь-який тиск – це суб’єктивні підстави.

Як писав “18000”, 12 січня на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради підтримали проєкт рішення “Про внесення змін до форми контракту з керівником комунального підприємства Черкаської міської ради”. За нього одноголосно проголосували всі члени виконавчого комітету, серед яких і представниця партії “Слуга народу”.

Відповідно до тексту проєкту рішення, виконавчий комітет в одноосібному порядку може змінити вже укладені трудові угоди з очільниками комунальних закладів, розширивши причини для їхнього звільнення. Зокрема, мова про так звану втрату довір’я до очільника організації з боку органу управління.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *