Рідні потерпілих у ДТП на Черкащині кажуть про затягування справи
На Черкащині 12 квітня цього року сталася ДТП на автодорозі Р-10 поблизу Руської Поляни. Тоді внаслідок аварії загинули дві людини, а підозрюваного взяли під варту. Нині рідні потерпілих вважають, що справу починають нібито “спеціально затягувати”. Окрім того, досі не вдалося встановити, чи перевіряли підозрюваного на сп’яніння.
Дружина сина загиблих Наталія Єлісєєва звернулася до редакції “18000”, щоб розповісти свою версію ДТП і перебіг справи.
Деталі смертельної ДТП
Аварія сталася поблизу Руської Поляни. Автомобіль “Toyota Rav4” їхав у напрямку Черкас і на нерегульованому перехресті зіткнувся із “Peugeot Partner”. Внаслідок ДТП загинули 64-річний чоловік і 65-річна жінка – водій та пасажирка “пежо”.
В ухвалі Придніпровського районного суду йдеться, що водій “тойоти” не обрав безпечної швидкості та не стежив за дорогою. Від удару автівка підозрюваного вилетіла на поле.
У матеріалах справи зазначили, що підозрюваного помістили під варту до 12 липня 2025 року, попри те, що він оскаржував рішення в апеляційній інстанції.
Що говорить потерпіла сторона
Дружина сина загиблих Наталія Єлісєєва розповіла, що підозрюваний в’їхав у задню частину автомобіля “пежо”. Пасажирка загинула на місці, а водій у лікарні. За словами Наталії Єлісєєвої, гальмівного шляху на місці не зафіксували. Жінка зазначила, що підозрюваний нібито почав звинувачувати в ДТП постраждалих.
– Він намагається зробити винним батька (водія “пежо”, – ред.). Нашого адвоката до останніх експертиз не допускали. На відтворення подій також не покликали. Від нього самого (йдеться про підозрюваного, – ред.) та від його родичів ні допомоги, ні вибачень не було зовсім, – розповіла Наталія Єлісєєва.
Також жінка зазначила, що підозрюваний не здавав аналізи на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння в момент ДТП.
Що відомо про перебіг справи
В ухвалі Придніпровського районного суду йдеться, що підозрюваний відмовився добровільно надавати біологічні зразки, щоб з’ясувати, чи був він у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Через це слідчі у день ДТП, 12 квітня, клопотали про примусове взяття аналізів.
Захисник водія “тойоти” оскаржував клопотання. Зазначив, що визнання доказів, які відібрані примусово, є “недопустимим”. Втім суд клопотання задовольнив і зобов’язав примусово відібрати біологічні зразки.
“18000” звернувся за коментарем у Черкаську обласну прокуратуру, щоб дізнатися про перебіг справ, зокрема, про те, чи здав все-таки підозрюваний аналізи і який їхній результат.
У пресслужбі обласної прокуратури відповіли, що нині триває досудове розслідування, тож на цій стадії інформацію вони надавати не будуть.
Поки останнє засідання у справі відбулося 22 квітня. Придніпровський райсуд задовольнив клопотання слідчого і надав доступ до низки речей і документів, зокрема карти виклику швидкої, аудіозаписів викликів тощо. Дата наступного засідання у системі “Судова влада” – не вказана.
Читайте також: Унаслідок ДТП на бульварі Шевченка у Черкасах постраждала жінка (ФОТО)
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”