Сьогодні в області на канікули пішли учні 76 шкіл

Від сьогодні на канікули в області пішли 76 шкіл, що становить близько 14% від загальної їхньої кількості. Зокрема, розпочалися осінні канікули в учнів м. Черкаси. 

Про це під час брифінгу щодо епідситуації в Черкаській області повідомила заступниця начальниці управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна.

Сьогодні, 22 жовтня, канікули розпочалися в учнів 79 шкіл  у Драбівському, Корсунь-Шевченківському районах, Михайлівській ОТГ, м. Черкаси. Також частково переходять на канікули діти зі шкіл Кам’янського та Уманського районів, Медведівської та Чигиринської ОТГ.

Із 23 жовтня на осінні канікули йдуть учні ще 4 шкіл. Йдеться про навчальні заклади Кам’янського району та Лебедівської ОТГ.

– Решта закладів загальної середньої освіти, а саме 156 шкіл, що становить майже 29%, перебуватимуть на канікулах із 24 по 30 жовтня. Це учні 7 районів, 23 ОТГ та м. Умань, – зазначила Оксана Сімушіна.

Водночас із 15 жовтня, як рекомендувала Державна комісія ТЕБ та НС, на канікули пішли учні 283 шкіл, що становить 53% від загальної кількості всіх шкіл області. Це учні шкіл 10 районів, 29 ОТГ та м. Золотоноша й Сміла.

Нагадаємо, на сьогодні у 218 закладів освіти Черкаської області зареєстровані випадки коронавірусу.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.