Соратники Бондаренка хочуть зняти 5 млн з реконструкції лікарні, бо це ініціатива Президента

Представники фракції “За майбутнє” висунули ініціативу про зменшення видатків місцевого бюджету на добудову приймального відділення Третьої міської лікарні.  Проектом рішення про зміни до Програми Соціально-економічного розвитку на 2020-2022 роки на ці видатки з місцевого бюджету передбачено 5 млн гривень.

Відповідну заяву на засіданні постійної бюджетної комісії оголосив Павло Карась – депутат Черкаської міської ради від фракції “За майбутнє”, який наголосив, що на цій пропозиції вони наполягають.

Зі слів Карася, реконструкція приймального відділення відбувається в межах президентської програми “Велике будівництво”, відповідно і фінансуватися ці роботи мають виключно з державного бюджету. 

Проти такої ініціативи активно виступили представники партії “Батьківщина”, представлені у бюджетній комісії – Роман Діскант та Олексій Мельник. Її розгляд перенесли на вівторок. 

Нагадаємо, раніше депутати на позачерговій сесії виділили 20 млн гривень на будівництво дитячого садочка в районі Митниця, що має відбуватися також у межах програми “Велике будівництво”. Тоді відповідне рішення підтримали всі присутні депутати від фракції “За майбутнє”. 

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.