Справу по дорожній розмітці, в якій фігурує директор ЧЕЛУАШу, передали до суду

Перед судом постануть члени злочинного угрупування, які підозрюються у заволодіння коштами місцевого бюджету. Йдеться про привласнення 900 тисяч гривень під час виконання робіт із нанесення дорожньої розмітки.

Про це інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Нагадаємо, одним із фігурантів справи є депутат Черкаської міської ради, директор КП ЧЕЛУАШ Олексій Мельник. 

У прокуратурі відзвітували про завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні стосовно Олексія Мельника. Як інформують у відомстві, зловживаючи своїм службовим становищем та в складі організованої групи з директорами приватних підприємств, ним було внесено до актів неправдиві відомості щодо видів, обсягів і вартості робіт, які не відповідають результатам фактично виконаного.

Процесуальним прокурором погоджено обвинувальний акт стосовно вказаної групи осіб за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 5 статті 191, частиною 3 статті 28, частиною 1 статті 366 , частиною 3 статті 28, частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу України.

Раніше 18000 детально розписував перебіг справи щодо тендерів на нанесення розмітки в Черкасах. Йдеться про угоди, що були укладені у 2018 році.

Так, 26 червня 2018 року за результатами тендеру ЧЕЛУАШ уклав угоду на нанесення дорожньої розмітки із товариством «Шляхбуд-Груп». Вартість договору склала 1,13 мільйона гривень.

У вересні того ж року черкаська поліція відкрила кримінальне провадження, а суд призначив будівельно-технічну експертизу. Вона встановила, що види, обсяги та вартість фактично виконаних робіт не відповідають наданим актам. Експертиза встановила, що вартість робіт завищена на 136 тисяч гривень.

Також поліція розслідує ще одну угоду між тими ж учасниками.

Так, 30 липня минулого року ЧЕЛУАШ уклав угоду із «Шляхбуд-Груп» на нанесення розмітки холодним пластиком. Вартість робіт за цим договором – 2,75 мільйона гривень.

Підприємство “Шляхбуд-Груп” належить Руслану Синельнику. Свого часу він працював головним інженером КП ЧЕЛУАШ.

За останні два роки із цим підприємством підписано угод на 16,6 мільйонів гривень. Усі договори із Черкаською міською радою або ж комунальними підприємствами міста. Найбільше, на 9,65 млн, із ЧЕЛУАШем.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *