Стаття “18000” довела черкаського чиновника до суду

Судитимуть заступника директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрія Наумчука, який допустив службове недбальство під час зимового утримання вулиць та доріг. 

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області.

За даним прокуратури, до суду скерували обвинувальний акт стосовно заступника керівника одного з департаментів Черкаської міської ради за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам під час утримання вулично-дорожньої мережі м. Черкаси (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними “18000”, йдеться про заступника директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрія Наумчука, якому 17 серпня 2020 року вручили підозру за фактами можливого неефективного використання коштів, спрямованих на подолання наслідків зимової негоди в місті.

Як писало наше видання, у грудні-січні чиновники міської ради здійснили ряд оплат за послуги з прибирання снігу та оброблення вулиць міста протиожеледними засобами. Ефективність та доцільність таких витрат тоді викликала сумнів. Прокуратура у грудні 2019 року розпочала розслідування за фактом можливого розкрадання бюджетних коштів (ст. 191 Кримінального кодексу), втім підозра чиновнику вручена за ст. 367 Кримінального кодексу, а саме службова недбалість.

Для Наумчука це вже друга підозра у вчинені посадового злочину. Першу він отримав за можливе привласнення коштів під час капітального ремонту вулиць міста у 2016 році, тоді він був директором департаменту.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.