Суд скасував перемогу Рудика

Верховний суд відмінив протокол Центральної виборчої комісії про результати виборів в 198-му окрузі, центр якого в місті Сміла.

Про це інформує “Інтерфакс-Україна“.

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду скасував протокол ЦВК про результати виборів в окрузі 198 Черкаської області, яким було визнано обраним народним депутатом самовисуванця Сергія Рудика.

Відповідне рішення суд прийняв 24 серпня за позовом кандидата у депутати по даному округу від “Слуги народу” Наталії Д’яченко.

Визнати протиправним та скасувати протокол Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі 198 від 21 серпня 2019 року”, – йдеться в рішенні.

Суд також зобов’язав ЦВК продовжити дії щодо встановлення результатів виборів в окрузі 198 за результатами виконання рішень Шостого апеляційного адміністративного суду від 6 і 10 серпня, і Верховного суду від 12 серпня.

Як раніше писав “18000”, Кармазін продовжує боротьбу із обранням Рудика депутатом.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. Совість є суддів скасувати добровільний вибір громадян суддям мало різниці більш
    як тисячі голосів які віддали громадяни, чи кандидатка що від паптії Президента думає, що їй све можливо тут і показала своє лице, по відношенню до виборців

  2. Наталя Дяченко думає, що перерахувавши голоси вона більше набере, “” ні”” втратить те що спочатку нащитали

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини