Свіжий коштовний асфальт на Сумгаїтській сходить разом із снігом (ФОТО)

Фото Костянтина Мірошніченка

На дорожньому полотні вулиці Сумгаїтської, яку нині ремонтують, уже утворилися ями.

Відповідні світлини опублікував Костянтин Мірошніченко.

Чоловік зазначає, що дорога не пережила і першу зиму.

Згідно з інформацією із порталу Dozorro, ремонт Сумгаїтської виконує ПП “Дорстрой”. У серпні 2019 року департамент архітектури і містобудування уклав із ним рекордний для черкаських доріг договір на 156,4 мільйона гривень.

Від початку договір передбачав, що роботи мають завершитися до кінця 2020-го року, однак додатковою угодою терміни були продовжені до кінця 2021-го. Підрядник дає гарантію на роботи у 12 років.

У договорі закладено вартість асфальтобетону дрібнозернистого типу Б марки 1 для верхнього шару покриття з відпускною ціною по 2 716 грн\т. Це суттєво більше, ніж вартість в інших договорах на замовлення архітектури, ЖКК чи Черкаської САД.

У інтернеті на спеціалізованому сайті аналогічний асфальт можна замовити за вартістю 2067 гривень за тонну, а у великих кількостях – ще дешевше.

На сьогодні на ремонт цієї дороги уже спрямували з бюджету 60 мільйонів гривень.

Зазначимо, що у проекті ПСЕР на 2021-й рік на капремонт Сумгаїтської закладають ще 75 мільйонів гривень.

Загалом з 2018 року “Дорстрой” отримав майже півмільярда гривень від департаменту архітектури та містобудування.

Як писав 18000, за останні два роки в Черкасах переплатили за асфальт щонайменше 50 мільйонів.

Реклама

коментарі

2 Коментарі

  1. Судячи з фото, справжній винуватець цих ям не підрядник а Черкасиводоканал. який неякісно виконав роботи із підняття горловин каналізаційних колодязів.

  2. На фото зображено вирівнюючий шар асфальту. Поверх нього буде укладено ще нижній шар та шар щебенево мастичного асфальтобетону. На наступних етапах ремонту люк буде підніматися до рівня шару ЩМА. При піднятті люків навколо них буде вирубано існуючй асфальтобетон, люки піднято на необхідну висоту. Тому видавати незавершену роботу за фіаско і що дорога розвалюється, простоявши менше року – це максимально некоректно. Такі інсинуації може висловлювати лише людина далека від розуміння технологічних процесів дорожнього будівництва.
    Нажаль деякі громадські активісти, що мають себе за експертів, поширюють не правдиву інформацію, з метою самопіару і створення виду бурхливої діяльності.
    Щодо ПП “Дорстрой”, скажу одне, ми організація з досить хорошою репутацією. Наші працівники знають як будувати дороги і вміють це робити.
    Хочу запевнити усіх, вулиця Сумгаїтська буде окрасою Південна-Західного району.
    Ми це гарантуємо

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.