На капітальний ремонт доріг у Черкасах спрямують 153 мільйони. З них 128 дадуть “улюбленцям”

У програму соціально-економічного розвитку Черкас закладають 153 мільйони гривень на капітальний ремонт доріг.

Зокрема, 25 мільйонів на ремонт бульвару Шевченка. Найбільше – 9,46 мільйона гривень піде на ділянку від вулиці Різдвяної до Добровольського. Також 10 мільйонів спрямують на відрізок від Університетської до Можайського, яку покинув незавершеною «Черкаси-інтерстрой» підприємця Володимира Халая.

Також 5 мільйонів спрямують на ділянку від Лазарєва до Можайського. При цьому ремонт на цій ділянці вважається завершеним ще у 2018 році.

Щодо інших доріг, то 75 мільйонів піде на вулицю Сумгаїтську, де 18000 фіксував рекордну вартість асфальту, Героїв Дніпра – 8 млн, Жужоми – 15 млн, Надпільну – 2 мільйони.

Всі ці об’єкти ремонтує підприємство “Дорстрой“. З 2018 року підрядник отримав майже півмільярда гривень від департаменту архітектури та містобудування.

Директором підприємства є Ігор Віблий. Його можна помітити на фото з Анатолієм Бондаренком після його перемоги на минулорічних виборах.

Щодо інших об’єктів то 15 мільйонів піде на завершення ремонту вулиці Чехова, також 2 мільйони спрямують на Симиренківську.

Ці два об’єкти ремонтують фірми, що належать Сергію Колесниченку. Він балотувався до міської ради від партії “За майбутнє”, проте не пройшов.

Детально про ПСЕР читайте в матеріалі 18000 “Друзям все”. У що та в кого інвестуватимуть Черкаси у 2021 році?

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Хто рулює? – Мельников.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.