Зоомагазин Леопольд

Тепер на Черкащині вирощують кавуни: вони смачніші за херсонські? (ВІДЕО)

Кавуни в полі

Керівник одного з підприємств області Дмитро Соломаха розповів, чи можливо на Черкащині виростити кавуни, що стануть конкурентами херсонським. 

Про це йшлося в черговому випуску програми “Що далі?”.

На думку Соломахи, після трагедії на Каховській ГЕС мінімум п’ять років на тих землях, на Херсонщині та Запоріжжі, знищена культура вирощування овочів і кавунів.

– Ті масштаби, як вирощували помідори й кавуни на півдні, на Черкащині, Одещині буде складно відновити. Треба декілька років, щоб вирощувати тут площу і вийти лише на половину того, що ростили на Херсонщині й Запоріжжі. Але це доведеться робити, тому що в споживача буде запит. Якщо ми це не зробимо, то все буде турецьке й польське, – розповів підприємець.

За словами Дмитра Соломахи, в Черкаській області можливо вирощувати кавуни, що вже й почали робити, наприклад, на Золотоніщині. Та через те, що Черкащина розташована північніше, ягоді не вистачає тієї кількості сонця й тепла, що є на Херсонщині.

– Ми спробували цього року – непогані кавуни, але тієї дзвінкості, кольору й цукру, які дає херсонське сонце, вони не матимуть, – зазначив Соломаха. – Це будуть хороші кавуни, але не херсонські. Я вірю, що в нас можливо виростити і овочі, і фрукти, навіть південні види, але мелітопольську черешню й херсонські кавуни ми не отримаємо.

Більше – в інтерв’ю:

Також читайте: Молоко з Черкащини постачають на заводи відомих компаній.

Більше фото- та відеоконтенту – в інстаграмі “18000”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *