“Треба думати про майбутнє”, – на засіданні виконкому знову говорили про стелу “Я люблю Черкаси”

Виконавчий комітет Черкаської міськради проголосував за повернення на баланс КП “Дирекція парків” оскандаленої стели “Я люблю Черкаси”.

Виконком проголосував за визнання рішення від 2018 року, яким стелу передавали на баланс КП “ЧЕЛУАШ”, недійсним.

Окрім того, під час засідання заступник мера Сергій Тищенко запропонував також вирішити питання щодо встановлення стели.

Інший заступник мера Павло Валенчук запропонував провести обговорення, де її варто встановити. А також нагадав, що свого часу споруда піддавалася жорсткій критиці.

– То було в минулому, треба думати про майбутнє, – сказав Тищенко.

Як зазначив у коментарі “18000” керівник КП “Дирекція парків” Сергій Рубан, поки що мова про встановлення стели у парках чи скверах міста не йде. Комунальне підприємство керується рішенням міської ради від 2017 року, коли депутати підтримали петицію про заборону встановлення стели у парку Сосновий бір.

Як повідомляв “18000”, уперше про встановлення цієї стели заговорили у 2016 році, коли на її виготовлення виділили понад 300 тисяч гривень, але місце встановлення – “Пагорб Слави” був розкритикований. Після цього чиновники ще кілька разів намагались визначитися з місцем для стели, втім так консенсусу не дійшли. Востаннє виконавчий комітет ухвалив рішення про встановлення стели у “Долині троянд” ще у 2019 році, втім воно було скасоване депутатами у грудні 2020 році.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Хочеться спитати:”А ХТО зробив таку милу, таку прекрасну стелу “скандальною”??? У ВСІХ МІСТАХ вона стоїть на почесних місцях, Люди фотографуються біля неї, люблять туди ходити сім,ями (де в скверах (Миколаїв), де в центрі (Вінниця.Київ, де на набережній -Дніпро), навіть у райцентрах стоять, а у нас так явно “не люблять своє місто”, що, виклали більше 300 тисяч та запроторили валятися на територію у Бейна (що займається похованнями). Дякуючи Богу, що не запроторили “любити Черкаси” в Панському-така божевільна ідея була, уявляєте?))) “– То було в минулому, треба думати про майбутнє, – сказав Тищенко.” – це “мізки” міста? ЩО значить “в минулому” – признання в любові до міста? Вони що, здадуть “300 тисяч” на металолом? Хоч би один депутат (не мер) знайшовся та “поставив усіх на місце”! Що у нас за мер? От Кернес би “помножив на ноль” отих “геніїв” – зразу б стояла ця стела. І місце знайшлося б! Наприклад, на спуску внизу музучилища – там гарне місце.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *