Тролейбуси для “Черкасиелектротранс” планують закупити через департамент ЖКК

Сьогодні під час засідання виконкому представники Нацкорпусу попросили внести зміни у проект рішення про придбання 10 тролейбусів.

Із таким проханням звернувся Дмитро Кухарчук.

– Зараз Кучер (директор КП “Черкасиелектротранс” ЧМР, – ред.) хоче купити три тролейбуси у заводу “Богдан” у Свинарчуків-Порошенків. Він хоче не на закупівлю 10 тролейбусів в Європі витрати кошти, а всього на придбання трьох тролейбусів у “Богдана”. Ми просимо взяти проект-рішення, за який ви голосували, та внести зміни, щоби Кучер зміг купити 10 тролейбусів у Європі, – попрохав Кухарчук.

За словами Людмили Бордунос, у директора КП “Черкасиелектротранс” Петра Кучера було відібрано пояснення.

– Він сказав, що  в очікуванні, йому недостатньо рішення виконкому. Він чекає письмової вказівки від мера. Він заявив: “Не втручайтеся в мою господарську діяльність на підпиємстві”. Додам, що на сесію ми винесли зміни. У проекті пропонуємо забрати ці кошти в Черкасиелектротрансу і перекинути на департамент ЖКК для придбання вживаних тролейбусів. А вже потім транспорт передамо підприємству, – пояснила Бордунос.

Як писав 18000 раніше, на засіданні виконкому 14 травня було вирішено спрямувати 18 мільйонів гривень на придбання в лізинг 10 тролейбусів, що були у використанні в країнах Європи. Попри це вже наступного дня, 15 травня, КП “Черкасиелектротранс” оголосив закупівлю 3 нових тролейбусів моделі “Богдан”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Хлам из Европы в полной красе…по 2052 лимона..Толик и друзья в шоколаде а люди? https://www.youtube.com/watch?v=1PsrUUJm4CA

    Да это именно те машины из Днепра.. НЗК ДБР и т.д. ребята может хватит спать?.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *