Дозволи на відновлення очного навчання отримали 20 шкіл Черкас. Що робитимуть інші заклади?

Дозволи на відновлення роботи у форматі офлайн отримали 20 із 35 навчальних закладів Черкас. 

Про це під час прямого ефіру в студії “18000” розповіла заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

За її словами, нині комісії здійснили перевірку готовності шкіл міста до проведення очного навчання. Зокрема, йдеться про наявність у закладах укриттів.

– Станом на зараз ми отримали дозволи на відновлення роботи 20 шкіл міста. Це означає, що ці споруди обстежені й будуть внесені до переліку споруд подвійного призначення, тобто фактично й юридично вони будуть визнанні укриттями, – розповідає Анастасія Чубіна. – Є кілька шкіл, які будуть внесені до такого переліку за умови проведення певних робіт. У деяких школах ми такі роботи вже розпочали й намагатимемося завершити їх до 1 вересня.

Заступниця додає: загалом укриття всіх 20-ти шкіл є обладнаними для перебування в них учнів. Також в укриттях є вбиральні.

– Але це, як правило, 1-2 вбиральні, чого замало. Зараз ми шукаємо технічні рішення, щоб це було і комфортно, і забезпечити ту кількість, яка потрібна, – додала Анастасія Чубіна.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Черкащанам розповіли, чим займатимуть школярів в укриттях

Натомість школи, які не мають укриттів, однак ухвалять рішення навчатися очно, йтимуть на підзміну до навчальних закладів із укриттями.

– Фактично ми сподіваємося, що 1 вересня всі 1, 2, 5 та 11-ті класи зможуть повернутися до навчання. Просто хтось повернеться в будівлю своєї школи, а хтось – не своєї, – пояснила Чубіна. – Під кожну школу буде складений загальний систематизований графік.

Нагадаємо, вирішувати, йтиме дитина до школи чи навчатиметься онлайн, будуть батьки. Для цього у серпні департамент освіти проведе анкетування.

Також, аби підготувати навчальні заклади до початку навчального року, переселенців, які живуть у двох черкаських школах, переселятимуть.

Дивіться відеоефір повністю:

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Думки, озвучені у тексті, відображають позицію автора і не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Оперативно повідомляємо про новини й повітряні тривоги. Наш вайбер-канал ТУТ

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
4 Коментарі
  1. Які нормальні батьки відправлять свою дитину до школи це як мішень у моєму місті сирена спрацювали через 10 хвилин після прильоту ракет

  2. Просто цікаво як Черкасам вдалося досягти показника готовності шкіл більше 50% при тому, що по Україні він – 11%?

  3. То виходить,що коронавірус для людей страшніший й небезпечніший за війну.Просто не має слів,ніхто ж відповідальності на себе не візьме,якщо не дай боже буде приліт ракет.

  4. Що за дискримінація, чому 1,2,5,11 класи, а всі інші???а як же, “кожен має право на освіту”, чому комусь “очно”, а комусь “заочно”… коли ми перестанемо ділити усіх……давайте батьки самі нехай вирішують….можливо хтось не хоче, щоб школу відвідували ті ж 1,2,5,11, а хтось хоче, щоб знання здобували 3,4,6,7,8,9,10 класи, живе спілкування /навчання/- це більший результат знань, а тут виходить, “КОМУСЬ УСЕ, А КОМУСЬ🖕

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *