У Бондаренка поки не стягують 3,1 млн боргу “порошенківця”. Кажуть, що це в інтересах громади

Виконавчий комітет Черкаської міської ради запропонував очільнику обласного осередку партії “Європейська солідраність” Сергію Кудактіну поки відтермінувати сплату боргу за фактичне користування комунальною землею під рекламними конструкціями, що належать родині Кудактіна.

Така інформація міститься у відповіді на інформаційний запит редакції сайту. 

Сума боргу, визначена рішенням Верховного суду від 17 грудня 2019 року, становить 3,1 млн гривень.

Пропозицій про відтермінування боргу від чиновників надійшла Кудактіну, відповідно до його звернення у зв’язку із  форсмажорними обставинами, до яких належить карантин. Підприємству родини Кудактіних “Вересень+” запропоновано звернутися до суду, аби відстрочити або відтермінувати сплату боргу. Заходів примусового стягнення боргу з боку Черкаської міської ради поки не застосовувалось.

Як ідеться у відповіді на запит, такі дії з боку місцевої влади вчинені, аби уникнути дестабілізації ситуації, в якій опинились малі та середні підприємці, із дотриманням державної політики та відстоюючи інтересах територіальної громади. 

У 2019 році міський голова Анатолій Бондаренко неодноразово виступав із критикою підприємця Сергія Кудактіна, зокрема заявляючи про те, що той 5 років не платить за землю.  

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Эта сумма вже давно в карманах чиновников

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *