У бульвар Шевченка закопають ще понад 9 мільйонів гривень

Департамент архітектури та містобудування міської ради уклав додаткову роботу на ремонт фрагменту бульвару Шевченка вартістю 9,29 мільйона гривень.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Йдеться про ремонт ділянки бульвару від вулиці Різдвяної до Добровольського, протяжністю 1,2 кілометри.

У обгрунтуванні процедури вказуються наступні пункти:

  • з метою технічно обгрунтованого та конструктивно оптимального поєднання двох вулиць виникла необхідність у додаткових обсягах робіт з реконструкції об’єкту будівництва до початку вул. Добровольського;
  • заміна конструкції дорожнього одягу майданчику для стоянки по бульвару Шевченка передбачивши асфальтування;
  • передбачити влаштування покриття зупинкового майданчику на ділянці непарної сторони бульвар Шевченка;
  • інші обставини, що виникли при виконанні робіт на об’єкті.

Ці обставини обрахували у 9,29 мільйона гривень. Роботи повинні розпочатися цього грудня і мають бути виконані до кінця 2021 року.

Для робіт використають 657 тонн асфальтобетону тип А марка 1 вартістю 2690 гривень за тонну та 772 тонни ЩМА-20 вартістю 3024 гривень за тонну.

Виконавцем робіт на цьому об’єкті є підприємство “Дорстрой”. Основний договір був укладений з ним у жовтні 2018 року. Його вартість – 32,74 мільйони гривень.

Тоді замовник відхилив 3 дешевші пропозиції і уклав угоду із “Дорстроєм”. Роботи мали бути завершені у грудні 2019 року.

“Дорстрой” є одним із тендерних фаворитів міської влади. Зокрема, за 4 роки він отримав від департаменту архітектури договорів на 400 мільйонів гривень. Товариство виконує найбільші ремонтні роботи на вулицях Сумгаїстській, Героїв Дніпра, Жужоми, Благовісної та Надпільної.

Щодо бульвару Шевченка, то його ремонт триває уже п’ятий рік. За цей час на ці роботи пішло більше 150 мільйонів гривень.Зокрема, минулого року у вже відремонтовані ділянки спрямували 35 мільйонів гривень.

Детально про ремонт бульвару можна почитати в матеріалі “Бульвар на вагу золота”

коментарі
1 Коментар
  1. Ага, на перехресті Надпільної та Смілянської асфальт по Надпільній такий хвилястий. А по Смілянській ні. Одна вулиця робилась при Бондаренку, а друга ще при Одаричі.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *