
Аварія у центрі Черкас
У Черкасах на перехресті бульвару Шевченка та Байди Вишневецького сталася аварія.
Про це пише «18000».
На місці аварії у центрі Черкас працюють карети «швидкої». Також є пошкоджені автівки.

Є пошкоджені автівки
У поліції Черкаської області повідомили, що ДТП сталася за участі двох автівок та маршрутки. Інформацію щодо постраждалих уточнюють. На місці працюють правоохоронці та медики.
Нагадаємо, що автомобіль проїхав на «жовтий» у Черкасах та скоїв ДТП.
Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»


