У Черкасах 400 метрів вулиці Жужоми підрядник відремонтує за 25 мільйонів

Департамент архітектури Черкаської міської ради за результатами тендеру уклав угоду на реконструкцію вулиці Сержанта Жужоми в мікрорайоні Митниця. Роботи виконає один з фаворитів міської влади – підприємство «Дорстрой». Вартість за договором – 25 мільйонів гривень.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Техзавданням передбачені підготовчі роботи, ремонт дорожнього покриття (включно з новим будівництвом, примиканням за типом “кільце”), облаштування стоянок, тротуару, велосипедних доріжок, організація дорожнього року (шляхові знаки, огорожа, нанесення розмітки), встановлення освітлення й озеленення території. Окрім того, підрядник облаштує зливову каналізацію та перевлаштує водогін.

За календарним планом роботи мають завершити у червні наступного року.

У відомості ресурсів до локального кошторису на дорожнє покриття вулиці вказано, що підрядник використає 1858 тонн асфальту крупнозернистого тип А марка 1 за ціною 2863 гривні за тонну. Також буде використано 916 тонн ЩМА-15 по 3513 гривень на тонну. Таким чином на це піде близько 8,54 мільйона гривень, без урахування податку на додану вартість.

Візьмемо для порівняння ціни на аналогічний асфальт в інших закупівлях.

Наприклад, підприємство “Автострада”, яке виграло тендер від Служби автомобільних доріг області на ремонт державної дороги Н-16, закладає у кошторис аналогічний асфальт дешевше – 2723 гривні за тонну.

На іншому тендері від обласних дорожників товариство “Главшляхбуд” заклало вартість близьку до черкаської – 2821 грн\т.

Водночас більшою є різниця в ціні, якщо рівняти вартість цього асфальту, наприклад, з київськими цінами. Так, комунальне підприємство «ШЕУ Деснянського району» закупляло аналогічний асфальт по 2510 грн\т. У тендері на замовлення Київської ОДА “Броварське шляхово-будівельне управління №50” оцінило такий же асфальт у 2034 грн\т.

Як писав 18000, Сумгаїтську у Черкасах ремонтують за 156 мільйонів із коштовним асфальтом.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. чем дороже те. лучше для отката

  2. 25лям за 400м это что-то очень мало, почему не 250 лям, чтоб точно всем хватило????

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.