У Черкасах демонтували незаконний МАФ колишнього мера (ФОТО)

Фото Станіслава Коломійця

7 жовтня на площі біля Будинку торгівлі в Черкасах демонтували ще один МАФ. Його власник – колишній міський голова Черкас Анатолій Волошин.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив начальник Управління інспектування ЧМР Станіслав Коломієць.

За його словами, МАФ екс-очільник міста встановив близько шести років тому на земельній ділянці, орендованій Будинком торгівлі, без будь-якого погодження. Водночас тимчасова споруда перешкоджала проведенню реконструкції площі. Рішення про її демонтаж було ухвалено 6 жовтня.

Фото Станіслава Коломійця

Також Коломієць додав, що “жодної копійки з місцевого бюджету на демонтаж МАФу” витрачено не було.

Нагадаємо, нині триває ремонт Будинку торгівлі й площі біля нього. Заради цього напередодні вже демонтували МАФ одного з депутатів – Миколи Мирзи.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

3 Коментарі

  1. У Соснівці треба хатинки демонтовувати”сирітськи “

  2. А ларек, который стоит как раз на самом видном месте, на перекрестке двух улиц Гагарина и Богдана Хмельницкого, напротив Магазина “Гранд” , трогать не будете? А вы только посмотрите на чем он стоит: на кирпичиках в два этажа, его легко сдвинуть с места, если захотеть! это раз. А потом почему-то возле него крутится молодежь и никакой санитарии там не видно.

  3. По – перше, цей сарай вчора о 20.00 хотіли встановити на пепехресті Гоголя – Смілянська. По – друге, шість років сарай стояв незаконно і коломієць його не бачив? Чи за невеличке *дякую* не замічав? Чмошник мер, набрав в міськвиконком таких же циніків.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.