У Черкасах ліквідовують скандальну поліклініку

Депутати міської ради проголосували за ліквідацію Черкаської консультативно-діагностичної поліклініки шляхом приєднання до іншого лікувального закладу. Закупівлі медобладнання для поліклініки стали об’єктом низки розслідувань, як “18000”, так і черкаських правоохоронців.

Про це повідомляють журналісти “18000”.

Відповідно до проголосованого проєкту рішення, Черкаську консультативно-діагностичну поліклініку мають приєднати до Першої черкаської міської лікарні. За це проголосували 30 депутатів Черкаської міської ради. Підставою для ліквідації лікувального закладу стала нібито реформа мережі лікувальних закладів та їх укрупнення. Так до Першої міської лікарні мав бути приєднаний також і реабілітаційний центр “Астра”. Однак ця установа продовжує функціонувати окремо.

За останні декілька років Черкаська консультативно-діагностична поліклініка отримала на придбання різного медичного обладнання рекордну для галузі та міста суму коштів, розміром у понад 100 млн гривень. Проте низка цього обладнання виявилась сумнівної якості та походження, про що “18000” знімали окремі розслідування.

Колишній очільник поліклініки фігурує у мінімум двох кримінальних провадженнях, пов’язаних із розтратою бюджетних коштів. Йдеться про В’ячеслава Свириденка, контракт якого закінчився 15 травня. Нині він звільнений. Правоохоронці підозрюють його зокрема у розтраті під час придбання скандального апарату “McBrothers Robospine”, котрий, як свідчать матеріали “18000”, пов’язаний із росіянами. 

Окрім того, ще наприкінці 2022 року Консультативно-діагностична поліклініка придбала коштовний комп’ютерний томограф. Утім цей апарат досі не введено в експлуатацію. Він перебуває у розібраному стані на території однієї з черкаських лікарень. За нього у 2022 році заплатили понад 25 млн гривень. 

Дивіться повністю розслідуванні команди “18000” на ютуб-каналі:

Також читайте текстову версію: Черкаський медзаклад придбав за завищеними цінами масажер у компанії, що пов’язана з росіянами.

коментарі
1 Коментар
  1. Вот астру нужно присоединить к 1 потому что там волощенко воруют в больших масштабах

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *