У Черкасах медики вперше виконали дві процедури кріоабляції

Медики Черкаського обласного кардіоцентру вперше виконали дві процедури кріоабляції.

Про це 28 листопада у фейсбуці повідомив завідувач відділення серцево-судинної хірургії Черкаського обласного кардіоцентру Олег Журба.

Кріоабляція – це сучасний метод лікування аритмії, який впровадили завдяки новому обладнанню – кріоконсолі, яка стала доповненням до основної електрофізіологічної станції.

Технологія передбачає введення через стегнову вену спеціального балона в порожнину серця. Там знаходять проблемну ділянку, яка викликає аритмію. За допомогою низької температури -40°С її приморожують. Це один із найефективніших методів лікування аритмії з низькою ймовірністю рецидивів.

Такий метод лікування є швидким та викликає менше ускладнень під час післяопераційного періоду. Фактично вже через два дні після операції пацієнта можуть виписувати.

Раніше для підготовки спеціаліста, який може лікувати аритмію методом абляції, йшли роки. Нова технологія дозволяє кардіологам швидко опановувати практичні навички, які за “класичним” методом можна набути, виконавши велику кількість процедур.

“Впевнений, що попри воєнний стан, ми повинні розвивати сучасні технології, щоб надавати якісні послуги нашим пацієнтам із хворобами серця. Дякую колегам, які під керівництвом Костянтина Саражина виконали цю операцію”, – зазначив у дописі Олег Журба.

Читайте також: Жіночу консультацію в одному з районів Черкас хочуть розформувати, але містянок обіцяють забезпечити послугами.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *