У Черкасах підприємцю вручили підозру в розтраті 6 мільйонів. Що про нього відомо?

Ями на вулиці Чорновола (фото – Кропива)

Директор підприємства отримав підозру у завданні збитків на 6 мільйонів гривень під час виконання ремонтних робіт.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

За даними слідства, підозрюваний вносив до актів виконаних робіт завідомо неправдиві відомості щодо завищеної вартості використаних будівельних матеріалів і механізмів, а також об’єму робіт.

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури директору підприємства повідомлено про підозру у видачі завідомо неправдивих офіційних документів і заволодінні коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах, що виділялись на реконструкцію доріг у м. Черкаси (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Як відомо “18000″, йдеться про Дениса Орлінського та фірму “Главшляхбуд”, яка виконувала ремонт вулиці Чорновола.

Фото із Фейсбуку

Варто нагадати, “Главшляхбуд” зайшов на підряди в Черкасах після зміни влади у місті у 2015 році. Опісля протягом кількох років фірма, записана на жителя села в Корсунь-Шевченківському районі, була тендерним фаворитом Черкаської міськради. Лише у 2016 році компанія отримала підрядів на 85 мільйонів гривень.

Товариство ремонтувало в Черкасах найбільші дорожні об’єкти: вулиці Чорновола (28,4 млн грн), Сумгаїтську (56,5 млн грн), Смілянську (37,4 млн грн) та Чорновола (24 млн грн). По кожному з об’єктів з товариством укладалися додаткові угоди.

Опісля на цих дорожніх об’єктах з’являлися ями. Так було, зокрема із Благовісною , Смілянською та Чорновола. Щодо останньої – Черкаська місцева прокуратура звернулася до суду про стягнення з товариства 1,8 мільйона гривень через неналежне виконання капремонту.

Якщо говорити безпосередньо про ремонт вулиці Чорновола, то тендер на капітальний ремонт відбувся у квітні 2016 року. Від початку вартість склала 24,4 мільйони гривень. Надалі фірма отримала ще більше 5 мільйонів на додаткові роботи.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.