У Черкасах після актуалізації генплану активізувалися забудовники Замкового узвозу

10 червня забудовники з ПП “Надія” звернулися з заявою про отримання містобудівних умов та обмежень на зведення комплексу багатоповерхівок по вулиці Гагаріна, 60, що біля Замкового узвозу.

Документ опублікував у Фейсбуці Сергій Кузляєв. 

Ця земельна ділянка є дотичною до Замкового узвозу та розташована внизу оглядового майданчику скверу імені Богдана Хмельницького.

У серпні минулого року міська рада повідомила про проведення громадських слухань стосовно затвердження детального плану забудови цієї території. Втім після резонансу у ЗМІ напередодні місцевих виборів ця процедура так і не була завершена. До повторних слухань діло не дійшло. Перед виборами, у жовтні минулого року, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко неодноразово заявляв публічно про те, що забудова Замкового узвозу може здійснюватися виключно після громадських обговорень.

Скрін-шот Олександра Рибалки

Водночас із прийняттям актуалізації Генерального плану міста у травні цього року забудова Замкового узвозу є можливою без затвердження детального плану території, оскільки змінено цільове призначення відповідної земельної ділянки саме під висотну забудову. Під час ефіру “18000” Анатолій Бондаренко вже не був категоричним стосовно громадських обговорень цієї забудови та заявляв про виключне право власників земельної ділянки здійснювати забудову в межах визначеного цільового призначення землі. 

Проектом архітектора Фадєєва передбачено комплекс багатоповерхівок, граничною висотою 20 метрів, а саме: трьох чотириповерхових будівель та однієї восьмиповерхової, яка розміщуватиметься праворуч оглядового майданчика. Під майданчиком забудовники планують розмістити саме чотириповерхівки, які нібито не мають псувати вид на Дніпро ані з боку скверу, ані з боку Пагорба Слави. Зауважимо, що на ескізах, які попередньо надавались для ознайомлення зокрема ЗМІ, 8-ми поверхові будівлі відсутні. 

Також у коментарі “18000” заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко повідомив про те, що нині забудовник відкликав свою заяву. Чи буде вона подана повторно та в який термін, інформація відсутня. 

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *