У Черкасах презентують фотовиставку, присвячену військовим з ампутаціями

У вівторок, 19 грудня, у Черкаському художньому музеї відкриється благодійна виставка “Незламні”. Одразу після відкриття – стартує аукціон у межах збору 3 мільйонів гривень для черкащан у ЗСУ.

Фотовиставка присвячена проєкту видання 18000 та фотографа Ігоря Єфімова «Незламні».

Кілька місяців наша команда працювала над медіапроєктом “Незламні”. Це історії 10 бійців, які отримали травми під час бойових дій, наслідком чого стала ампутація. І це – найважливіший проєкт 18000 цього року.

На виставці будуть презентовані 16 найбільш емоційних і сильних світлин Ігоря Єфімова з-поміж сотень, зроблених в межах проєкту.

Буде розміщено короткий опис із QR-кодом, за яким кожен відвідувач зможе ознайомитися з текстовими та відеоісторіями бійців з ампутаціями, а також рештою світлин.

Уже зараз всі матеріали можна переглянути ТУТ.

Одразу після відкриття виставки розпочнеться благодійний аукціон, який фіналізує мегазбір редакції 18000 та Вікторії Хамази 3 мільйонів гривень для черкаських бійців у ЗСУ. Кошти спрямують на придбання дронів і медичних евакуаційних автомобілів.

Кому буде адресована допомога – можна переглянути ТУТ. Серед них 110 бригада, яка боронить Авдіївку, черкаська територіальна оборона, легендарна Третя штурмова та інші герої з Черкащини, які боронять нас всіх прямо зараз.

Ми презентуємо 12 лотів. Це військові, патріотичні. Спортивні, культурні та інші артефакти, які ми розіграємо серед присутніх, щоб допомогти бійцям.

Наразі зібрано – 2 855 754 гривень. Пам’ятаєте, минулого літа нам з вами вже вдавалося провести аукціон та зібрати більше 400 тисяч гривень для черкаських бійців? (нагадування – ТУТ).

Тож запрошуємо всіх небайдужих черкащан ознайомитися з проєктом, поспілкуватися з його авторами й героями та відвідати аукціон і допомогти нашим захисниками гривнею.

Нагадаємо, видання 18000 та Вікторія Хамаза збирають 3 мільйони гривень на придбання дронів та медеваків для ЗСУ.

Загалом до цього збору 18000 разом з друзями вдалося зібрати для ЗСУ 6,6 мільйона гривень.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *