У Черкасах прихожани московської церкви напали на журналіста 18000 та пошкодили техніку (ФОТО)

Вчора, 29 червня, прихожани Свято-Стрітенської парафії УПЦ атакували відеооператора видання 18000 Максима Ткаченка та пошкодили редакційну техніку. Ми звернулися із відповідною заявою щодо перешкоджання журналістській діяльності у правоохоронні органи.

Інцидент стався після зборів, на яких громада ухвалила рішення про перехід парафії із УПЦ (московський патріархат) до Православної церкви України. Рішення ухвалили одноголосно.

Однак  частина прихожан, які виступають за УПЦ, закрилися за парканом на території церкви і відмовилися впускати на її територію громадськість та журналістів.

– Під час зйомки я підійшов до церкви. Прихожани туди нікого не пускали, звідти нікого не випускали теж. Тому спочатку я був змушений знімати через паркан, це було незручно. Тому я вирішив спробувати зняти з-під воріт. Коли переключав на інший режим, хтось вдарив ногою по руці і по камері. Після цього відпав мікрофон. Він працює, але пошкоджений. Я не бачив, хто це зробив. Мікрофон спочатку забрали на територію, але після того, як я сказав, що напишу заяву в поліцію, його викинули з-за воріт, – розповідає Максим Ткаченко.

У зв’язку з цим 18000 звернулися в поліцію із заявою про перешкоджання журналістської діяльності.

Як писав 18000, вчора у Черкасах громада проголосувала за перехід в ПЦУ.

Нагадаємо, 12 квітня настоятеля Черкаської єпархії УПЦ нібито не мп Феодосія (Дениса Снігірьова) відправили під цілодобовий домашній арешт. Його підозрюють у глорифікації російського війська та виправдовуванні агресії.

У лютому цього року адвокат від імені Феодосія затуляв руками камери журналістів 18000.

коментарі
2 Коментарі
  1. Так и Нада журналюгам ничего не умеют только все им должны ага шас

  2. Один Максим все вміє.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *