
Розірвати договір оренди ділянки на Лісовій Просіці пропонують в Черкасах
Договір оренди ділянки на перехресті вулиць Лісової Просіки та Степана Бандери у Черкасах пропонують розірвати. Автор петиції – Віктор Музика.
Таке звернення зареєстрували на сайті Черкаської міської ради.
“Вимагаємо поставити на голосування в сесійному залі питання щодо розірвання у судовому порядку договору оренди земельної ділянки, укладеного 28.12.2007. р. між Черкаською міською радою та ПП «Дніпробуд-Центр» щодо земельної ділянки площею 1,2176 га”, – йдеться у повідомленні.
Петицію подали 18 березня. Звернення набрало 71 підпис з 500 необхідних. Збір голосів триває.
Вирубка на Лісовій Просіці
У Черкасах в лютому 2023 року почали вирубку лісового масиву по вулиці Лісова Просіка, навпроти приміщення обласного шкірно-венерологічного диспансеру.
Згодом “18000” випустив матеріал “Одіозний забудовник зрубав гектар лісу в Черкасах, хоче будувати всупереч генплану”. У ньому детально описана історія питання.
У березні 2025 року на сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію з пропозицію створити Алею пам’яті загиблим черкащанам на перехресті вулиць Лісова Просіка та Степана Бандери, 147.
Читайте також. “Апарт-готель” у Черкасах: хто і що стоїть за будівництвом на пляжі?
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”