У Черкасах тролейбуси змінюють маршрут через відключення світла

Тролейбус у Черкасах

Черкаські тролейбуси протягом дня можуть змінювати маршрут відповідно до графіків відключення світла в місті. 

Про це у коментарі “18000” розповів начальник управління транспорту Віталій Москаленко.

– Тролейбуси змінюють маршрут відповідно до графіків відключення. Диспетчер отримує інформацію від обленерго та формує маршрути, – зазначив Віталій Москаленко.

За його словами, вони намагаються так прокладати маршрут, щоб мінімально відходити від основного. До прикладу, 10 тролейбус курсує по Смілянській. Віталій Москаленко додав, що коли світло відновлюють, то транспорт повертається на звичний напрямок.

Нагадаємо, в енергосистемі України спостерігають дефіцит потужності. В Україні діють погодинні відключення світла.

Також читайте: У Черкасах трапилася ДТП за участі тролейбуса. Наразі поліція розслідує справу.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
4 Коментарі
  1. Поясніть цьому керівнику,що електротранспорт працює від електроенергії ., а не від світла.Зранку світла було достатньо.А де інформація про зміни маршрутів???

  2. Наші, пед….раси при владі, на громадському транспорті не їздять!!!

  3. Тролейбус №10 іде по Смілянській ! По перше цо майже поряд із Сумгаїтською, а по друге, чому він іде по Смілянській, тоді коли там вимкнена електроенергія, а по Сумгаїтській електро енергія Є !!!! Але він один хер іде по Смілянській !!!!!

  4. Лише кілька годин потрібно щоб змонтувати стрілку на ел.проводах біля центрального автовокзалу і тролейбуси недоїжджаючи до аеропорту поїдуть в зворотньому напрямку.Це допомоглоб літнім людям,пенсіонерам,іншим простим малозабеспеченим громадянам дістатись автовокзалу,фермерського ринку,бази ОПС.Невже це так тяжко,звертаюсь до відділу транспорту міськради,хоча ці пани їздять як і їх мер на крутих авто.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *