У Черкасах втемну представили нового очільника ОДА

Президент України Володимир Зеленський представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука.

Відповідне повідомлення з’явилося на сайті глави держави.

Варто зазначити, що жодних анонсів для ЗМІ, а також публічних запрошень на представлення від обласної адміністрації не було.

Водночас на сайті ОП зазначено, що представлення відбувалося за участі представників бізнесу регіону. На зустрічі Сергійчуку вже вручили службове посвідчення.

– Ми змінюємо голову обласної державної адміністрації на Черкащині. Головна причина завжди така, що хочеться бачити результат. Хочеться бачити щось краще, ніж є, – зазначив президент Володимир Зеленський. – Дуже хочеться, щоб ви дійсно одразу почали діяти. Щоб одразу і бізнес, і люди бачили вашу підтримку. А це значить, що це не тільки ваша підтримка, а й влади та президента.

Сам Сергійчук зазначив, що працюватиме, “щоб життя черкащан було кращим”.

“Це і залучення інвестицій, і створення нових робочих місць. Це забезпечення економічної безпеки та медичної, покращення якості освіти. Це і “Велике будівництво”, – цитує нового очільника області Офіс президента.

Жодних світлин із заходу у пресрелізі не представлено.

Як раніше писав “18000”, днями на сайті НАЗК з’явилася декларація Сергія Сергієнка, який претендував очолити Черкаську ОДА. Сергійчук є колишнім співробітником СБУ.

Пізніше у своєму телеграм-каналі Сергій Трофімов зазначив, що пріоритетами Сергійчука на новій посаді будуть зниження тарифів, запуск потяга Черкаси – Київ, якісний інтернет у області, знесення незаконних об’єктів на березі Дніпра.

Згодом стало відомо, що Сергійчук фігурує у кримінальному провадженні, що розслідує Головне управління Національної поліції.

Сьогодні вранці під стінами ОДА зібралися активісти, аби зустрітись із президентом Зеленським та новим головою ОДА Сергійчуком. Проте до людей так ніхто й не вийшов.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *