У Черкасах збиратимуть на реабілітаційне обладнання для військових. Як долучитися?

У Черкасах 25 травня відбудеться бізнес-форум “Open.Biz”. Кошти від продажу квитків спрямують на закупівлю офтальмологічного обладнання для військових, які перебувають на реабілітації в обласній лікарні.

Засновниця форуму Ольга Касьянова у коментарі “18000” розповіла, в чому важливість придбання саме такого обладнання:

– Ми аналізували потреби. Кожен п’ятий боєць, який іде до нас на реабілітацію, має проблеми з очима. Щоб діагностувати хлопців з такими пораненням не вистачає якраз такого обладнання, – каже вона.

Ольга Касьянова додає, що “Open.Biz” має п’ятирічну історію, але через повномасштабну війну він був поставлений на паузу.

– Зараз ми спостерігаємо запит підприємців на зустріч: інформативну, вільну від стандартних бізнес-протоколів і ту, що здатна дати вектор руху та ціннісні орієнтири у складні часи, – пояснює вона.

Переглянути програму заходу можна нижче.

Придбати квитки і долучитися до благодійної мети можна ТУТ.

Додамо, бізнес-форум “Open.Biz” відбудеться 25 травня у Черкаському драмтеатрі у фойє на другому поверсі. Він триватиме із 11 до 17 години. Вартість квитка – 550 гривень.

Інформаційний партнер форуму – видання “18000”. 

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *