У черкаській ДЮСШ уперше за 30 років оновлюють інвентар для академічного веслування

У черкаській школі з веслування з’явився новий човен-«четвірка». Його вартість – 399 500 грн.

Більшість коштів – 97% – для придбання нового інвентаря спрямували з державного бюджету за пропозицією народного депутата з Черкас Олега Петренко. Ще 3% вартості покрив міський бюджет.

Човен створено з легких композитних матеріалів, його вага ¬– близько 50 кг. «Четвірку» використовуватимуть учні ДЮСШ для академічного веслування. Сьогодні школа налічує близько 250 вихованців, 50 з яких займаються академічним веслуванням.

Нове сучасне обладнання дозволить не лише бути на рівні з рештою учасників змагань, а й досягати хороших результатів, переконують тренери черкаської ДЮСШ.

– Це перший такий човен, що з’явився у ДЮСШ за останні роки, який зроблений із нових композитних матеріалів. Він дозволить брати участь у змаганнях і не програвати суперникам за рахунок інвентаря. Бо ті човни, що були в ДЮСШ до цього, відповідали рівню 1990-их років. Постійно доводилося їх ремонтувати тільки для того, щоб проводити тренувальний процес. Новий човен дасть можливість брати участь у змаганнях усеукраїнського і міжнародного рівнів і добиватися високих спортивних результатів, – переконаний тренер-викладач ДЮСШ з веслування Сергій Гречуха.

Окрім нового інвентаря, цьогоріч на території школи планують розпочати велику реконструкцію. На неї в міському бюджеті вже закладено 20 млн грн. А на початку літа в місті вперше проведуть всеукраїнські змагання з веслування – кадетська ліга «Золоте весло». У Черкасах очікують на близько 250 юних веслувальників з усієї України. Головна мета – популяризація веслування в Україні та місті Черкаси зокрема.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.