Зоомагазин Леопольд

У Черкаській міськраді відреагували на петицію про заборону реконструкції Замкового узвозу

Замковий узвіз

Фото: Вікіпедія

Черкаська міська рада розглянула електронну петицію щодо
зупинення реконструкції по Замковому узвозу, 7 і 9/1. Її задовольнили частково.

Про це йдеться у проекті рішення ЧМР.

У пояснювальній записці до нього зазначають, розташування об’єкта реконструкції відповідає містобудівній документації. Внесення змін до генерального плану міста Черкаси було затверджене рішенням Черкаської міської ради 13 травня 2021 року.

“Детальний план території Замкової гори та Пагорбу Слави в місті Черкаси, затверджений рішенням Черкаської міської ради від 28 квітня 2015. Він підлягав громадському обговоренню, був оприлюднений та проходив відповідні громадські слухання з метою врахування як інтересів юридичних так і фізичних осіб”, – йдеться у пояснювальній записці.

Згідно з проєктом рішення, департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради доручили звернутись до власників земельних ділянок за адресами Замковий узвіз, 7 і 9/1. Аби ті надали інформацію про дотримання зазначених містобудівних умов та обмеженнях зокрема, проведення попередніх археологічних розвідок.

Нагадаємо, електронну петицію підписали 634 особи з 500 необхідних. Раніше будівельна компанія “Надія” мала намір збудувати кілька житлових багатоповерхівок на Замковому узвозі. Проте суд скасував дозвіл на забудову Замкового узвозу.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *