У черкаській поліклініці влаштують перевірку. Її результати покажуть, чи звільняти чиновників

Консультативна поліклініка

Скрин із відеорозслідування “18000”

У Черкаській міські раді вирішили провести службову перевірку в консультативно-діагностичній поліклініці перед тим, як звільняти чиновників: Свириденка, Кульчиковського та Тищенка. 

Такий проєкт рішення розміщений на сайті мерії.

У документі йдеться, що в мерії вирішили організувати службову перевірку щодо дотримання законодавства під час здійснення керівництвом Черкаської міської консультативно-діагностичною поліклінікою закупівель медичного обладнання у 2023 році.

Якщо ж знайдуть обґрунтовані підстави порушень під час закупівлі, тоді мають розглянути питання щодо притягнення до відповідальності винних осіб.

У проєкті рішення зауважуть, що частково підтримують зареєстровану містянами петицію:

“… закупівля медичного обладнання, про яку йдеться у петиції, була здійснена безпосередньо КНП Черкаською міською консультативно-діагностичною поліклінікою, а не департаментом охорони здоров’я та медичних послуг, виконавчим комітетом Черкаської міської ради чи іншим органом. Отже, підстав для притягнення до дисциплінарної відповідальності Всеводода Кульчиковського та Сергія Тищенка, як осіб що не були учасниками проведення процедури закупівлі, немає”.

Нагадаємо, раніше на сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію, в якій черкасці просили мера звільнити трьох посадовців: керівника Черкаської міської консультативно-діагностичної поліклініки Владислава Свириденка, очільника медицини Черкас Всеволода Кульчиковського та заступника міського голови Сергія Тищенка. 

Приводом для створення петиції стало розслідування команди “18000”. У ньому йшлося про те, як черкаська поліклініка придбала за завищеними цінами масажер у компанії, що пов’язана з росіянами.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
2 Коментарі
  1. Шановні містяни, закупівлі проводилися згідно чинного законодавства та програми “ПРОЗОРО”,
    Петиція підписа не намістянии, э замовна , Вигідна тим, в кого процвітає приватний бізнес.

    1. Я також думаю, що ця акція проплачена.Дуже не до вподоби людям,які надають платні медичні послуги,що рядом будуть надаватись такі ж послуги, але безплатно.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *