У ДАБІ відмовили вводити в експлуатацію скандальний елеватор-самобуд

Державна архітектурно-будівельна інспекція відмовила у видачі сертифіката готовності об’єкта реконструкції елеватора, що розташований у районі Річкового вокзалу в Черкасах.

Інформація про це міститься в системі електронного будівництва.

Дата реєстрації документа – 4 вересня. Підставою для відмови стало надання власниками об’єкту недостовірних відомостей. Зокрема, чиновники підтвердили інформацію, що була оприлюднена раніше, а саме, що власники елеватору зманіпулювали будівельними документами, зазначаючи право власності на об’єкти, яких ніколи не існувало.

Крім того, не було проведено оцінки впливу на довкілля. Також контролери звернули увагу, що частина будівельних організацій, залучених до зведення об’єкта, не мала відповідних дозвільних документів та сертифікатів.

Про деталі появи цього об’єкта в місті читайте в матеріалі “18000”. 

Після місцевих виборів у жовтні 2020 року місцева влада “розгледіла” елеватор та виступила проти його експлуатації. Зокрема, відповідні звернення робив профільний заступник міського голови Віктор Беззубенко. 

Також у свій час до різних правоохоронних та контролюючих органів звертались депутати обласної ради за ініціативи Олександра Радуцького.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *