У другому пологовому будинку припиняється госпіталізація пацієнток (документ)

Сьогодні зупиняється госпіталізація пацієнток акушерсько-гінекологічного профілю до другого пологового будинку, в приміщенні якого планують створити тимчасовий інфекційний стаціонар для пацієнтів, хворих на коронавірус.

Про це йдеться у відповідному наказі департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР, що наявний у редакції “18000”.

Згідно з наказом, має бути створена робоча група щодо забезпечення та функціонування тимчасового інфекційного стаціонару для надання медичних послуг хворим на коронавірус на базі будівлі другого пологового будинку. До неї має ввійти й директор пологового Володимир Зеленько, який до 4 листопада повинен надати пропозиції щодо залучення працівників філії №2 “Центру матері та дитини”, які проти створення тимчасового стаціонару, до лікування “ковідних” пацієнтів.

Також Зеленько має організувати припинення від сьогодні, 3 листопада, госпіталізації пацієнток акушерсько-гінекологічного профілю до другого пологового будинку.

Крім цього, очільниця Черкаської міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна, в підпорядкування якої потрапляє тимчасовий госпіталь, має до 4 листопада розробити та затвердити його організаційну структуру, а також до 20 листопада забезпечити засобами індивідуального захисту потенційних працівників стаціонару й харчуванням та можливістю лабораторного обстеження його пацієнтів.

Нагадаємо, у Черкасах на базі другого пологового будинку хочуть відкрити тимчасовий інфекційний стаціонар  для пацієнтів, хворих на коронавірус. Відповідне рішення 30 жовтня ухвалила місцева комісія з ТЕБ та НС. Лікарів пологового міська влада тимчасово планує перевести працювати до філії №1 або залучити до роботи в стаціонарі. Натомість колектив таке рішення вважає кроком до закриття закладу.

2 листопада під час ранкових зборів представники колективу пологового заявили, що більше не довіряють своєму головному лікареві, оскільки думають, що він незацікавлений у збереженні закладу. Цього ж дня під час зустрічі із директором департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволодом Кульчиковським колектив заявив, що готовий до протестів, зокрема перекриття дороги.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

  коментарі
  5 Коментарів
  1. Всі інфекційні заклади завжди були за містом!Вважаю що організація інфекційного відділення у дрогому половогому будинку це прямий шлях до розповсюдження короновірусу в місті

   1. Тим більше там поруч багато лікарень і парк, пологовий жаль хороший заклад з професійними лікарями, от тільки б ремонт зробили б кращий то і мам більше їхали народжувати

   2. А то що інфекційна лікарня знаходиться (по вул. Можайського) в межах міста і там лікуються хворі на COVID-19 вас ніяк не бентежить?

  2. Между двумя детскими больницами, будет инфекционка с “Covid”?Кто ,чем думал? Позор!

  3. Позор! Между двумя детскими больницами разместить. Ковидную инфекционку

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *