У двох місцях на Черкащині проби води та піску не відповідають вимогам

Фахівці Черкаського обласного ЦКПХ розпочали моніторинг якості води та ґрунту на пляжах. У двох місцях зафіксували відхилення від норм.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Черкаського обласного ЦКПХ.

Перед початком літнього сезону ЦКПХ здійснює моніторингові дослідження якості води поверхневих водойм акваторії та піску пляжів. Зокрема, комунальні пляжі “Митницький”, “Казбетський”, Соснівський–1″ у Черкасах та 27 місць масового відпочинку населення на водних об’єктах області.

Зразки річкової води та піску відібрали з 20 до 24 травня. За результатами лабораторних досліджень, не відповідали гігієнічним вимогам за мікробіологічними показниками (щодо кількості лактозопозитивної кишкової палички) одна проба води акваторії місця масового відпочинку міста Жашків (ставок “Бурлацький”). Також одна проба ґрунту (піску) на береговій лінії ставку заводу “Мегометр” міста Умань (виявлені життєздатні яйця аскарид).

Будь-яких ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, спалахів інфекційних захворювань, пов’язаних із місцями рекреаційного водокористування, на території області не зареєстрували.

Читайте також: У Черкасах стартує купальний сезон: які пляжі готові до відпочинку.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *