У Каневі теж вирішили економити на вуличному освітленні

Вуличні ліхтарі

У Каневі відтепер вуличне освітлення працюватиме 2,5 години ввечері.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Канівської міської ради.

– Із 27 травня у Каневі вуличне освітлення поступово переводять у режим економії. Наразі воно працює 3 21:30 до початку комендантської години, – повідомив директор комунального підприємства “Місто” Дмитро Шайдаров.

Зазначають, що міський голова Ігор Ренькас висловився проти повного вимкнення вуличного освітлення.

– Вуличне освітлення – це про безпеку пішоходів і наших дітей у темну пору доби. Це врешті-решт і про ситуацію зі злочинністю, тому хоч мінімально, але маємо освітлювати вулиці міста, – наголосив він.

Натомість очільник КП “Місто” зауважив, що часто люди нарікають на те, що у оселях світло відсутнє, а зовнішнє освітлення є.

–  Це залежить від черг вимкнення світла, протяжності вулиці та ліній до яких заживлені ліхтарі. Технологічно не все так просто. Ми наразі відшукали можливість десь перейти на одну фазу, десь вимкнути зовсім. Продовжуємо напрацьовувати варіанти для економії електроенергії і надалі,  пояснив комунальник.

Нагадаємо, ще 15 травня від вуличного освітлення відмовилися у Смілі та Ватутіному, частково його вимикають у Золотоноші, Черкасах і Корсуні.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *