У Катеринополі створюють “Алею Пам’яті загиблим Героям”

вшанування пам'яті загиблихУ Катеринополі працюють над проєктом “Алея Пам’яті загиблим Героям”. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.

Зазначають, що для реалізації проєкту створили робочу групу, вже провели низку засідань, під час яких визначили місце розташування Алеї Пам’яті, створили її робочий ескіз.

Як інформують у Катеринопільській громаді, проєкт виконуватиме балансоутримувач – комунальне підприємство “Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство”. Кошти на проєкт знайшли в місцевому бюджеті. До його реалізації залучають місцевих підприємців і сільськогосподарських товаровиробників. На облаштування Алеї Пам’яті вже придбали будівельні матеріали.

“Наразі робота з реалізації проєкту продовжується. У кожної родини загиблих захисників уточнюють і перевіряють біографічні дані, триває збір та оцифрування світлин загиблих. Про кожного героя біографічні дані заносяться на окрему інформаційну сторінку, генерується QR-код, який буде розміщено на Алеї Пам’яті”, – пояснили на сторінці громади.

Зазначають, що до реалізації проєкту залучили також працівників центральної публічної бібліотеки, які займаються збором біографічних матеріалів та світлин полеглих. Вони ж організували виставку світлин загиблих воїнів та виготовили макет книги “Пишемо “Книгу пам’яті” кров’ю”.

У Катеринопільському краєзнавчому музеї в пам’ять про захисників презентували стіну пам’яті, тут відбуваються патріотичні заходи.

Нагадаємо, у Городищі відкрили меморіальний комплекс.

Також читайте: “Відвези мене туди, де тато спить”. Один день із рідними загиблих захисників на Алеї Героїв у Черкасах.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *