У “Квітковий” сквер із плитки та бетону вкатають ще 2,6 млн гривень, додаючи металу

КП “Черкаські ринки” повідомило про намір укласти договір на закупівлю робіт другої черги реконструкції території біля Центру дитячої та юнацької творчості, в центрі Черкас.

Відповідно до результатів торгів роботи обійдуться у 2,2 млн гривень, їх виконає київське товариство ТОВ “БК Будцентр”.

Згідно з умовами документації на території скверу має бути обладнане освітлення та встановлено п’ять камер та ще п’ять лавок, а також облаштований пункт охорони. 

Раніше на проєкт вже витратили 1,42 млн гривень, втім попри назву жодних квітів у сквері не було. Кошти було переважно витрачено на встелення плитки. Роботи виконувало підприємство “Колтех-транс” соратника Анатолія Бондаренка, кандидата у депутати на попередніх місцевих виборах за списком партії “За майбутнє” – Сергія Колесніченка. 

Після відкриття скверу та активної критики “плиткового” скверу в центрі міста було ухвалено рішення “доопрацювати” проєкт. У коментарі “18000” тоді міський голова Анатолій Бондаренко розповів про те, що першочергово сквер коштував 3,2 млн гривень, втім потім “схуд” до 1,4 млн гривень саме за рахунок зелені та пообіцяв додати її у майбутньому. 

10 жовтня підприємство “Колтех-транс” отримало договір на коригування попереднього проєкту та ще за 400 тисяч гривень оснащить сквер декоративними елементами. 

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

2 Коментарі

  1. Что за плитка такая за 1,42 млн.грн? Бонд и Ко потеряли совесть совсем?

    1. а вона в них була?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.