У мерії хочуть взяти під контроль комунальні підприємтва

Департамент житлово-комунального комплексу хоче внести зміни до статутів низки комунальних підприємств. Серед них – “Черкаситеплокомуненерго”, “Міськсвітло”, “Черкасиводоканал”, “Черкасиелектротранс”, “ЧЕЛУАШ” та інші.

За словами директора департаменту Олександра Яценка, зміни спрямовані на посилення контролю за роботою керівників комунальних підприємств.

– Внесення змін має на меті приведення статутів у відповідність до вимог чинного законодавства, а також підвищення надійності надання житлово-комунальних послуг у місті, – зазначив Яценко.

Зокрема, департамент хоче контролювати витрати підприємств, а також їхню структуру.

За словами Яценка, у низці черкаських КП “працюють цілі сім’ї, коханці, коханки та багато інших людей, яких ніколи ніхто не бачив на роботі”.

Депутат міськради з “Голосу” Віктор Євпак виступив за зняття питань внесення змін до статутів комунальних підприємств. Зокрема, він мотивував це тим, що питання потребують довивчення.

Окрім того, проти розгляду питання виступив і “слуга народу” Юрій Котолуп, заявивши, що ціллю внесення цих змін є зміна керівника КП “Черкасиводоканал”.

Натомість “за” такий проєкт рішення виступив депутат із “За майбутнього” Геннадій Шевченко, мотивуючи це тим, що частина керівників КП отримує зарплату більшу за ту, що отримує міський голова.

– Треба цей перекос виправляти, – заявив Шевченко.

Зрештою за пропозицією Євпака питання внесення змін до статутів були зняті з порядку денного.

Нагадаємо, раніше на засідані виконавчого комітету Черкської міської ради підтримали проєкт рішення “Про внесення змін до форми контракту з керівником комунального підприємства Черкаської міської ради”.

Тоді виконком проголосував за те, щоб мати змогу в одноосібному порядку вносити зміни у вже укладені трудові угоди з очільниками комунальних закладів, розширивши причини для їхнього звільення. Зокрема мова про так звану втрату довір’я до очільника організації з боку органу управління.

коментарі
2 Коментарі
  1. Про семейные кланы это правда легко проверить по фамилии это жесть

  2. За словами Яценка, у низці черкаських КП “працюють цілі сім’ї, коханці, коханки та багато інших людей, яких ніколи ніхто не бачив на роботі”0.
    А в міській раді інша ситуація? Чи може в департаменті жкк порядки навели так, що за кп можна братися?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *