У міністерстві не підтримують ідею міської влади щодо ліквідації “Будівельника”

Міністерство молоді та спорту України стурбоване потенційним приєднанням СК Будівельник до МСК Дніпро (фактично – Центральний стадіон).

Про це пише Табло.

Звернення, підписане міністром спорту Вадимом Гутцайтом, адресоване міському голові Черкас Анатолію Бондаренку з проханням переглянути питання доцільності ліквідації юридичної особи КП СК Будівельник шляхом приєднання до вищезгаданого МСК Дніпро.

У документі йдеться, що Будівельник – база олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки з трьох видів спорту: баскетболу, волейболу та греко-римської боротьби.

У разі приєднання підприємство втратить цей престижний статус. Також приєднання вплине на умови утримання споруди в належному стані.

Як писав 18000, на сайті міськради оприлюднили проект рішення щодо ліквідації КП «Будівельник» і приєднання його до іншого комунального підприємства – МСК «Дніпро».

Проект рішення має бути підтриманий депутатським корпусом на сесії міської ради.

Нагадаємо, про ініціативу приєднання «Будівельника» до «Центрального стадіону» вперше стало відомо у березні 2020 року. Тоді питання викликало суспільний резонанс. Директор КП «Будівельник» Світлана Бондар пояснила, що підприємство стало розмінною монетою у політичній боротьбі в місті.

Президент ФБУ Михайло Бродський після цього повідомив, що “Черкаські мавпи” можуть переїхати до Києва.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини