У Міноборони планують запровадити “електронну чергу” до ТЦК

Міністерство оборони “найближчим часом” запровадить “електронний запис” для відвідування ТЦК.

Про це в ефірі Радіо Свобода заявила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

– Думаю, що найближчим часом зможемо розгорнути електронну чергу для відвідування ТЦК та СП. Команда Міністерства оборони вже працює над цим. Я думаю, що інструмент, який вже розгорнутий, зможе стати доступним найближчим часом… Далі проведемо консультації з ТЦК та СП і зможемо це організувати, – сказала Черногоренко.

За її словами, впровадження цього інструменту “є реакцією на ті виклики, які є зараз”.

– Величезні черги, які ми зараз спостерігаємо, викликані зокрема і схваленням мобілізаційного закону, який накладає на військовозобов’язаних обов’язок оновити свої дані. Тому у багатьох людей з’явилася потреба це зробити. Ми будемо реагувати і виправляти це дуже швидко, – сказала Черногоренко.

Як писали “18000”, 2 квітня Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає зменшення призивного віку громадян. Закон про мобілізацію президент підписав 16 квітня. Перед цим Верховна Рада ухвалила законопроєкт про мобілізацію в другому читанні. “За” проголосували 283 депутати.

Читайте також: Е-кабінет військовозобов’язаних запрацює у середині травня.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *