У міжнародному конкурсі обрали найкраще фото Черкаської області

Цьогоріч у конкурсі “Вікі любить землю” найкращим знімком Черкаської області стало аерофото гідрологічного заказника Ірдинське болото.

Про це повідомляє пресслужба Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА.

Переможцем в українській частині міжнародного фотоконкурсу “Вікі любить Землю” в номінації “Найкраще фото області” став знімок Андрія Чуяшенка.

За словами фотографа Андрія Чуяшенка, він узяв участь у конкурсі вперше. Знімки робив із човна посеред болота за допомогою дрона. В таких умовах працював теж уперше. 

Фото Андрія Чуяшенко

“З Ірдинем пов’язана історія мого рідного міста, тому давно бажав пересвідчитись, що саме ховається за легендами. Після першого ж повороту, коли ми випливли з очеретяного тунелю, мене вразили крихітні “острівці”. На одному з них відпочивала черепаха, на іншому було покинуте гніздо, часто на них зустрічались дерева. Самі ж острівці групувались у непрохідні хащі, формуючи маршрут із безліччю поворотів, хоча з повітря лабіринт лягав у геть інший малюнок”, – поділився історією створення фото Андрій Чуяшенко.

Додамо, конкурс “Вікі любить землю” вперше провели в 2013 році. Цього  року долучилося 34 країни. За сім років української частини конкурсу, учасники подали на конкурс понад чотири тисячі об’єктів і територій природно-заповідного фонду України. Загалом зібрано понад 80 тисяч фотографій.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.