У розрекламований дизель-потяг у середньому продавали 8 квитків на один рейс

Курсуючи між станцією ім. Т. Шевченка (Сміла) та Черкасами на новий дизель-потяг, офіційно запущений наприкінці вересня, було продано 8,7 тисяч квитків. Загальна виручка склала 156,3 тисячі гривень. 

Таку інформацію повідомили виданню “18000” у відповідь на інформаційний запит.

Потяг курсує з 23 вересня 2020 року, а графік передбачає чотири зворотні рейси. Таким чином за 129 днів, які курсує потяг, за добу продавалося у середньому 68 квитків або ж 8,5 квитків на один рейс. Зауважимо, що загальна місткість пасажирів – 170 осіб. Середня добова виручка складає 1 200 гривень.

Нагадаємо, що дизель-потяг ДПКр-3 був придбаний у 2019 році, його вартість склала 177 млн гривень. Попередньо він мав використовуватися за напрямком Київ-Аеропорт Бориспіль, втім через падіння трафіку у столичному литовищі плани були змінені і дизель перебазувався на Черкащину. У перший рейс його “запускали” новопризначений очільник обласної державної адміністрації екснардеп Олександр Скічко та його попередник Сергій Сергійчук.

Запуск дизель-потягу був однією з ініціатив Скічка, окрім іншого на цей рік бюджетом передбачені кошти на електрифікацію ділянки залізниці між Смілою та Черкасами та запуск експресу Київ-Черкаси. На ці цілі планується витратити близько 500 млн гривень.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.