У Смілі облаштують нові кіоски на старому місці. Планували 10, а буде – 20

13 квітня під час засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради ухвалили рішення про погодження місця розташування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Мова про 20 павільйонів поблизу стадіону «Локомотив». До засідання планувалося надати дозвіл на 10 павільйонів

Відповідно до тексту опублікованого рішення, місцеве товариство “ДСП-плюс” має право облаштувати 20 тимчасових конструкцій, 10 з яких матимуть площу у 30 квадратних метрів, та ще 10 будуть площею 18 квадратних метрів. Зазначимо, що у підготовленому та оприлюдненому проєкті відповідного рішення мова йде лише про 10 кіосків, площею 30 квадратних метрів кожен. 

Згідно з проголосованим документом, товариство має протягом шести місяців звернутися до управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста з заявою про виготовлення паспорту прив’язки. Саме ці документи стануть підставою для розміщення відповідних торговельних площ.  

Рішення прийнято нібито за результатом звернення товариства з метою облаштування місць торгівлі у місті. Чи зверталися інші підприємства чи підприємці до місцевої ради з цією ж метою і яку відповідь отримували, – невідомо.

Директором товариства “ДСП-плюс” є Сергій Дерун, якого місцеві ЗМІ афілюють з діяльністю так званого ринку “Богдано”, де і планується розміщення даних конструкцій. Назва фірми цілковито співпадає з ініціалами підприємця – Дерун Сергій Петрович. Водночас бенефіціарами компанії офіційно зазначені інші особи: Юрій Бєлов та Катерина Галковська.

Як писав 18000, відому в Смілі будівлю продають за мільйон

***

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *