Відому в Смілі будівлю продають за мільйон

18 квітня відбувся аукціон з права викупу об’єкту нерухомості, колишньої будівлі ізостудії по вулиці Мазура у Смілі. Торги організувало місцеве управління економіки, на балансі якого і знаходилось це приміщення. Участь у них взяло двоє учасників.

Відповідно до оприлюдненого протоколу, найвищу ціну за приміщення запропонував місцевий житель Сергій Еленгаупт – 1,1 млн гривень.

Ще один учасник закупівлі – товариство “Лідер – Авто і К”, що надає послуги навчання для майбутніх водіїв. Саме він зараз використовує це приміщення для власної діяльності. Компанія належить синам екс-чиновника та місцевого перевізника Олександра Плюти. У свій час Плюта встиг побути директором комунального підприємства ЧЕЛУАШ у місті Черкаси. 

Будівля, яка може піти з молотка, раніше використовувалась як художня студія, а згодом – як автошкола. Загальний обсяг приміщення складає 186 квадратних метри, у ній фактично відсутній ремонт. 

Раніше у Смілі вже відбувались подібні аукціони з продажу комерційної нерухомості. Зокрема з молотка пішов готель у центрі міста, а також адміністративне приміщення поруч. 

***

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *