У справі загибелі Андрія Лясова допитали 2-річну дитину

Серед допитаних у справі загибелі 7-річного Андрія Лясова – батьки та рідні хлопця, а також сусіди, медики та освітяни. Загалом це близько 130 людей.

Про це на пресбрифінгу повідомив начальник слідчого управління ГУНП Євген Рогачов.

Зокрема, за його словами, було допитано 2-річну Єлизавету, яка є сестрою загиблого хлопчика.

Як повідомив обласний прокурор Олександр Воронін, така слідча дія відбувалася вперше.

– Дитині менше трьох років, ми спеціально залучали психологів. І шляхом малюнків було проведено допит, таких аналогів ще не було. її покази є у матеріалах кримінального провадження, – зазначив Воронін.

Натомість Рогачов повідомив, що також було досліджено мобільні телефони батьків, а також діда та баби загиблого хлопчика. Окрім того, правоохоронці оглянули і житло Андрія Лясова, аби дослідити умови проживання його, а також молодшої сестри.

– Органами державної профілактики проведено огляд. Згідно з комісійними висновниками, перебування молодшої сестри Андрія Єлизавети є безпечним. Інформація, що там жахливі умови перебування дитини, не відповідають реальним обставинам, – запевнив Рогачов.

Як повідомляв “18000”, учора представники прокуратури та поліції повідомили результати двох судово-медичних експертиз у справі загибелі Андрія Лясова. Хлопчик потрапив у лікарню 27 серпня, а помер – 5 вересня, так і не прийшовши до тями.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.