Зоомагазин Леопольд

У судах – 24 справи щодо посадовців Черкаської міської ради і комунальних підприємств

Нині на розгляді у судах перебуває 24 кримінальні провадження щодо посадовців Черкаської міської ради і комунальних підприємств.

Про це в інтерв’ю 18000 розповів прокурор Черкаської області Ігор Домущей.

– Загалом у судах на розгляді перебувають 24 кримінальні провадження, що стосуються певних посадовців міської ради і комунальних підприємств міської ради. До суду було скеровано 24 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях. З них 9 щодо комунальних установ міської ради і 15 стосовно структурних підрозділів міської ради, – сказав він.

Також Домущей пояснив, чому справи, що стосуються бюджетних коштів довго розслідуються.

– Чому так довго? На це є низка причин, життя внесло свої корективи: Covid-19, війна, є проблематика, закладена в самому кримінально-процесуальному законодавстві.

Є можливість зловживання стороною захисту своїми правами, затягування процесу. Є справи, які дійсно складні, багатоепізодні, і їх неможливо розглянути в короткий проміжок часу, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ: «Пріоритетними є всі провадження, пов’язані з воєнним станом», – перше інтерв’ю нового прокурора Черкащини Домущея

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. як видно з розповіді прокурора,міська рада повністю кримілізувалась,а комунальні підприємства перейшли під контрль кримінальних структур.Скільки ще вони повинні красти,щоб виборці зрозуміли кого вибирають у владу,бачать очі що вибирають.

  2. Коли вже суд розгляне справу брехунів цього каналу ?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *