У Золотоноші замовляють містобудівну документацію за 6 млн грн

Виконавчий комітет Золотоніської міської ради замовляє цифрову картографічну основу для розроблення містобудівної документації для громади.

Інформація про це розміщена на порталі Прозорро.

Цифрові карти (масштаб 1:10000) та плани (масштаб 1:2000) знадобляться для розроблення містобудівної документації – комплексного плану просторового розвитку території громади, розроблення історико-архітектурного опорного плану міста, розроблення генерального плану з планом зонування території.

Очікувана вартість послуг – 6 мільйонів гривень.

Аукціон має відбутися 27 листопада, а послуга має бути надана до кінця наступного року.

21 листопада АМКУ прийняв до розгляду скаргу підприємства «Кайлас-К» на дискримінаційні умови від замовника. Її розгляд відбудеться 1 грудня.

У системі Прозорро не вдалося віднайти подібних закупівель на Черкащині в останні роки. Найбільш «свіжий» приклад – розроблення генеральних планів міста Тальне (в тому числі історико-архітектурного опорного плану міста) у 2019 році, який коштував 1 млн грн.

Як писав 18000, у Золотоноші купують прилади нічного бачення, біноклі та зарядні станції.

***

Ця публікація була створена в межах проєкту «Голос громади і вплив на реформи», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. ЇЇ наповнення є виключно відповідальністю команди “18000” та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та “Нідерландського Гельсінського комітету”

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Їм курвам потрібні ці карти,нехай з’ їздять на передову,що їм хлопці скажуть.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *