У Золотоноші замовляють утримання квітників за 1,9 мільйона

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради замовляє послуги з утримання квітників та газонів за 1,9 мільйона гривень.

Про це йдеться на “Прозорро”.

Послугу будуть надавати до 30 листопада.

Восени 2022 року міська рада замовляла очищення квітників, садіння саджанців, газонів, санітарна обрізка, видалення аварійних і сухостійних дерев за 2 мільйона гривень.

У 2021 році таку ж послугу за 750 тисяч гривень восени і 1,3 млн грн весною.

У 2020 році ця послуга коштувала 1,2 мільйона гривень.

Ці послуги міській владі незмінно надають товариства з пулу родини Козлових – “Базис плюс” та “Базес плюс”. Ці підприємства, а також товариство “Грін Таун” надають послуги з благоустрою міста, догляду за зеленими насадженнями, прибирання тощо.

Для виконання підряду підприємства Козлових використовуватимуть техніку, що належить місцевому комунальному підприємству “Міськводоканал”. Про це свідчать відповідні договори, що передбачають можливість оренди техніки разом з водіями та паливно-мастильними матеріалами орендодавця. Крім того, для власної господарської діяльності і “Базес плюс”, і “Базис плюс” використовують виробничі приміщення все того ж місцевого КП “Міськводоканал”, розташовані за адресою місто Золотоноша, Садовий проїзд, 7.

За інформацією порталу clarity-project, “Базис плюс” має угод з міською радою на 31 мільйон гривень, “Базес плюс” – 11,4 млн грн, “Грін Таун” – 20, 9 млн грн.

Загалом цього року на послуги з благоустрою Золотоніської громади (викошування газонів, згрібання решток росли, догляд за зеленими насадженнями, видалення дерев, утилізація сміття, прибирання вулиць, прибирання площ і парків тощо) проведено тендерів на 12,4 мільйона гривень.

Як писав 18000, у двох містах Черкащини не дослухались до президента й начальника ОВА. Продовжують витрачати кошти.

ЧИТАЙТЕ: Дорожній сезон: за скільки купують асфальт на Черкащині?

***

Ця публікація була створена в межах проєкту «Голос громади і вплив на реформи», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.  ЇЇ наповнення є виключно відповідальністю команди “18000” та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та “Нідерландського Гельсінського комітету”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *