Учасника нападу з молотком у Черкасах засудили на 3 роки

Давид Мамонов, який брав участь у нападі на водія лімузину у грудні минулого року, засуджений на 3 роки і 10 місяців ув’язнення.

Про це “18000” повідомила дружина постраждалого Вікторія.

Злочин стався в грудні 2019 року у Черкасах. Давид Мамонов та Ігор Тютін напали на водія лімузину. Тоді постраждалого госпіталізували до лікарні із струсом мозку та переломами.

Весною 2020 року Тютіна засудили на 3 роки позбавлення волі. Крім того,  у 2003 році він вже був засуджений на 15 років за вбивство.

Водночас інший фігурант справи – Давид Мамонов – тривалий час переховувався від слідства, однак був затриманий на території Запорізької області. 10 травня йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомила в коментарі нашому виданню дружина потерпілого водія лімузину, нині Мамонова засудили до 3-х років і 10 місяців ув’язнення.

Додамо, згідно з інформацією з реєстру судових рішень, у 2007 році Давид Мамонов вже був засуджений на 11 років ув’язнення Луцьким райсудом Волинської області. Термін він відбував в колонії у Луцьку.

Після виходу із в’язниці Мамонов приїхав у Черкаси до знайомого. У кінці 2018 року він здійснив розбійний напад на фірму, що видає позики по вулиці Вернигори. Погрожуючи пістолетом, він викрав 20 тисяч гривень, проте вже наступного дня був затриманий поліцією.

У підсумку Мамонов був звільнений від покарання із іспитовим терміном на 1 рік. З огляду, що відповідний вирок Соснівського райсуду датований 11 березня 2019 року, на момент нападу на водія лімузину (грудень 2019) іспитовий термін ще не сплив. Як наслідок, у травні 2020 року Мамонов був засуджений на три роки позбавлення волі за скоєний у 2018 році злочин.

Віктор Євпак

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.